< Terug naar vorige pagina

Publicatie

American tegumentary leishmaniasis: antigen-gene polymorphism, taxonomy and clinical pleomorphism

Tijdschriftbijdrage - Tijdschriftartikel

Tijdschrift: Infection, Genetics and Evolution
ISSN: 1567-1348
Issue: 2
Volume: 5
Pagina's: 109-116
Jaar van publicatie:2005
Trefwoorden:Protozoal diseases, Leishmaniasis, Tegumentary, Mucocutaneous, Taxonomy, Characterization, Strains, Polymorphism, Antigens, Pleomorphism, Multi-locus PCR, Molecular diagnostic techniques, Laboratory techniques and procedures
  • Scopus Id: 19944425914