< Terug naar vorige pagina

Publicatie

Reactive power compensation in a multi-line system under sinusoidal unbalanced conditions

Tijdschriftbijdrage - Tijdschriftartikel

Tijdschrift: International Journal of Circuit Theory and Applications
ISSN: 0098-9886
Issue: 3
Volume: 39
Pagina's: 211 - 224
Jaar van publicatie:2011
Trefwoorden:Elektronica en elektrotechniek
BOF-keylabel:ja
IOF-keylabel:ja
BOF-publication weight:0.1
CSS-citation score:1
Auteurs:International
Authors from:Higher Education
Toegankelijkheid:Closed